2. kolo Kupa NS FBiH: Prošla Sloboda, ispali Budućnost, Zvijezda, Bratstvo, Gradina i G. Rahić

Od šest klubova sa područja Tuzlanskog kantona jedino je Sloboda kroz kup NS FBiH uspjela izboriti plasman u u osminu finala najmasovnijeg takmičenja na državnom nivou. U okviru 2. kola Tuzlaci su bili ubjedljivi u Doboju kod Kaknja protiv Mladosti 4:1.

Budućnost je izgubila u Zenici od Čelika 3:1. Zvijezda je doživjela debakl u Visokom gdje je domaća Bosna slavila sa 5:1. Gradina i Bratstvo su poražena nakon penala od Bratstva iz Bosanske Krupe odnosno Tomislava, dok je Sloga iz Gornjeg Vakufa/Uskoplja bila bolja od Gornjeg Rahića 2:1.

U osminu finala prošli su još Brotnjo, Goražde, TOŠK, Jedinstvo, Stupčanica i Radnik.   

Rezultati 2. kola:

Mladost /DK/ – Sloboda  1:4

Čelik – Budućnost  3:1

Bosna – Zvijezda  5:1

Bratstvo /BK/ – Gradina  0:0 /3:0/

Sloga – Gornji Rahić  2:1

Tomislav – Bratstvo /G/  0:0 /5:3/

Brotnjo – Simm Bau  2:2 /5:4/

Goražde – Rudar  3:0

Dinamo – TOŠK 0:2

Čelični Grad Zenica – Jedinstvo  2:4

Ljubuški – Stupčanica   1:3

Mladost /D/ – Radnik  0:4

Dijeliti

RTVTK aplikaciju za Android telefone možete preuzeti na Google Play trgovini:

Izdvojeno

TV RASPORED

Pročitajte...