Četiri gimnastičarke Slobode na Balkanskom prvenstvu

Nakon zapaženih rezultata na međunarodnim takmičenjima gimnastičarke tuzlanske Slobode iduće sedmice očekuje još jedan nastup, ovoga puta u sastavu reperezentacije Bosne i Hercegovine na prvom Balkanskom prvenstvu koje će se održati u Budvi..

Uz nešto starije Emu Bećirović, Elenu Lončar, Saru Muratbegović nastupiće i mlada talentovana Nisa Šećerbegović.

Obzirom da su i na prethodnim takmičenjima djevojčice iz ovog kluba pokazale da se mogu ravnopravno nositi sa konkurentkinjama, kako bi  ispunile zahtjevne obaveze za vježbe sa kojima će nastupati, vjerujemo da ćemo i ovoga puta čuti dobre vijesti i sa Balkanskog prvenstva.

Dijeliti

RTVTK aplikaciju za Android telefone možete preuzeti na Google Play trgovini:

Izdvojeno

TV RASPORED

Pročitajte...