Delegacija EPBiH i RU ‘Kreka’ u posjeti porodici stradalog rudara

V.d. generalnog direktora Elektroprivrede BiH Sanel Buljubašić, v.d. direktora RU “Kreka” Elnur Dizdarević i predsjednik Sindikata rudnika “Mramor” Senad Sejdić posjetili su porodicu Asima Šehanovića, rudara stradalog u nesreći koja se dogodila 3. maja u ranim jutarnjim satima u otkopu pogona “Mramor”.

Uz izraze saučešća u lično i ime svih uposlenika Elektroprivrede BiH, Buljubašić je kazao da je obaveza časno sjećanje na stradalog, a obaveza i odgovornost za žive, njegovu suprugu i dijete, da im pomognu, saopćeno je iz Službe za komunikacije EPBiH.

– Život se u djeliću sekunde promijeni iz temelja, a trajni biljeg ostaje do kraja života. Vjerovali smo i nadali se da je Asim preživio. Ostali smo bez dobrog čovjeka, iskusnog, izuzetno vrijednog i cijenjenog komorata –  kazao je Buljubašić

Dijeliti

RTVTK aplikaciju za Android telefone možete preuzeti na Google Play trgovini:

Izdvojeno

TV RASPORED

Pročitajte...