Delegacija Vlade TK i boračkih saveza odala počast žrtvama u Podrinju

Povodom 33. godišnjice Drugog korpusa Armije Republike BiH, delegacija boračkih saveza i Vlade Tuzlanskog kantona posjetila je Podrinje. Na spomen obilježjima i u memorijalnim centrima položili su cvijeće, odali počast ubijenima u genocidu, šehidima i poginulim borcima. Povratnicima su i danas poručili da nisu sami.

Dijeliti

RTVTK aplikaciju za Android telefone možete preuzeti na Google Play trgovini:

Izdvojeno

TV RASPORED

Pročitajte...