Džindić i Gutić o stanju u RMU Banovići i izgradnji fotonaponske elektrane (VIDEO)

U radnoj posjeti Općini i RMU Banovići boravio je federalni ministar energetike, industrije i rudarstva Nermin Džindić. Razgovarano je o trenutnom stanju u Rudniku Banovići,  te izgradnji prve foto naponske elektrane na ovim prostorima.

Dijeliti

RTVTK aplikaciju za Android telefone možete preuzeti na Google Play trgovini:

Izdvojeno

TV RASPORED

Pročitajte...