Fudbal: Podjela bodova u Mostaru

U derbiju 27. kola m:tel Premijer lige BiH Zrinjski i Sarajevo su remizirali 1:1. Prvi pogodak viđen je u 35. minuti susreta. Đokanović je faulirao Juranovića, sudija Jelić pokazuje na jedanaesterac, a siguran sa bijele tačke bio je Filipović. Fudbaleri obje ekipe imali su po nekoliko prilika međutim promjene rezultata nije bilo sve do 76 minute utakmice. Tek što je ušao u igru, Matthias Fanimo pravi odličan solo prodor i majstorski pogađa za poravnanje  i radost gostiju. Do kraja Zrinjski je imao dobre šanse ali je raspoloženi golman gostiju Kovačević odlično zaustavljao pokušaje domaćih. Ostalo je Zrinjski- Sarajevo 1:1. I nakon 27. kola  nastavlja se neivzjesna utrka za prvo mjesto u domaćem prvenstvu. Sarajevo je i dalje lider sa 53 osvojena boda, 2 više od drugoplasiranog Veleža.