Još jedni u nizu protesta u kojima građani zahtijevaju svoja prava da se usele u svoje stanove

Na useljenje čeka ukupno 180 kupaca zgrade “ Oaza” u Tuzli, ali kako navode zbog neodgovornosti ne mogu useliti u stanove koje su uredno platili. Na današnjem protestu kupci stanova su još jednom poslali jasne poruke, a to je da zahtijevaju što bržu reakciju nadležnih kako bi se riješio ovaj problem.

Dijeliti

RTVTK aplikaciju za Android telefone možete preuzeti na Google Play trgovini:

Izdvojeno

TV RASPORED

Pročitajte...