Majstorija Stojčeva za remi Tuzla Cityja i Radnika

Tuzla City i Radnik su u 26.kolu fudbalske Premijer lige BiH podijelili bodove odigravši na stadionu Tušanj 1:1.

Prvo poluvrijeme proteklo je u dosta visokom ritmu, ali smo prvu priliku vidjeli tek u 33. minutu. Maksimović je bio u dobroj poziciji da goste dovede u vodstvo međutim njegov šut uspio je blokirati Kojić.

U 42. minuti nakon slobodnog udarca Zlatkovića zatresla se mreža golmana Radnika Lučića ali je gol Brekala poništen zbog ofsajda.

Do odmora u dva navrata je pokušao Zlatković, prvi put je njegov udarac završio pored gola, a u drugom pokušaju na mjestu je bio golman ekipe iz Bijeljine.

U nastavku smo ipak vidjeli golove. Do prednosti su došli gosti. Igrala se 61. minuta kada je Irfan Hadžić doveo Radnik u vodstvo.

Nakon primljenog gola domaća ekipa nije uspjevala ozbiljnije zaprijetiti i doći u šansu za izjednačenje. Kada su svi očekivali kraj susreti i pobjedu gostujućeg tima Miloš Stojčev je u posljednjim sekundama trominutne sudijske nadoknade postigao fantastičan gol za 1:1.

Uslijedilo je veliko slavlje domaćih što je rezulitiralo i isključenjem šefa stručnog štaba Tuzla Cityja Mirze Varešanovića, koji je zatim ušao u verbalni sukob sa kolegom na drugoj strani šefom stručnog štaba Radnika Mladenom Žižovićem.