Minnesota izgubila od Utaha, Garza ubilježio sjajan nastup

Luka Garza je pružio odličnu partiju na gostovanju kod Utah Jazza, ali njegovim Timberwolvesima to ipak nije bilo dovoljno da ubilježe pobjedu.

Pobjednik je odlučen u tijesnom finišu. Nakon što je Walker Kessler zakucao za 117:116, Minnesota je imala devet sekundi za zadnji napad, ali Donte DiVincenzo je zaustavljen u prodoru prema košu i trijumf je odnio domaćin.

Pobjednički sastav je predvodio John Collins (29 poena, 12 skokova), kod gostiju su se istakli Naz Reid (27 poena, 11 skokova) i Jaden McDaniels (20 poena, 10 skokova).

Luka Garza je izjednačio svoj season-high sa 16 poena, tome je pridodao dvije ukradene lopte te po jedan skok i asistenciju.

Minnesota je trenutno deveta na Zapadu s omjerom 32-29, Utah je posljednja sa 15-44.

SportCentar/RTVTK

Dijeliti

RTVTK aplikaciju za Android telefone možete preuzeti na Google Play trgovini:

Izdvojeno

TV RASPORED

Pročitajte...