Na Vlašiću pao prvi snijeg

Na Vlašiću pada prvi snijeg. 

Meteorolog Nove BH Nedim Sladić kaže da je na Bjelašnici u narednim satima moguć snijeg, ali da je rano da padne u glavnom gradu.

 Sutra nakon maglovitog jutra slijedi divan i sunčan dan za šetnju – rekao je Sladić za N1. Pozvao je građane da prate zvanične informacije FHMZ-a.

Podsjećamo, prvi snijeg u BiH pao je danas na Prokoškom jezeru. 

Dijeliti

RTVTK aplikaciju za Android telefone možete preuzeti na Google Play trgovini:

Izdvojeno

TV RASPORED

Pročitajte...