Načelnik Bratić: Doboj Istok mjesto dobrih ljudi

Svečano je bilo prošle sedmice u Doboj Istoku koji je obilježio Dan općine. Održana je svečana sjednica Općinskog vijeća na kojoj su uručena općinska priznanja. Uz dan općine na spomen obilježja u Klokotnici, Velikoj Brijesnici i Stanić rijeci brojne delegacije su položile cvijeće.

Dijeliti

RTVTK aplikaciju za Android telefone možete preuzeti na Google Play trgovini:

Izdvojeno

TV RASPORED

Pročitajte...