Nastavljaju se upadi fanatičnih Jevreja u džamiju Al-Aksa

Desetine fanatičnih Jevreja pod pratnjom izraelske policije upali su u džamiju Al-Aksa u okupiranom istočnom Al-Qudsu (Jerusalem), javlja Anadolu.

Fanatični Jevreji nastavljaju s upadima u Al-Aksu pod izgovorom “praznika Yom Kippura”, koji se obilježava 24. i 25. septembra.

Prema informacijama očevidaca, desetine fanatičnih Jevreja upali su u Al-Aksu u grupama pod zaštitom izraelske policije, počevši od jutarnjih sati.

Dijeliti

RTVTK aplikaciju za Android telefone možete preuzeti na Google Play trgovini:

Izdvojeno

TV RASPORED

Pročitajte...