Obilježen Dan grada Gračanica

Svečanom akademijom u Velikoj sali BKC-a obilježen 2. juni, Dan grada Gračanica. Svečanoj akademiji prisustvovala je delegacija Vlade Federacije Bosne i Hercegovine, Koordinacija boračkih udruženja, Udruženja antifašista i boraca NOR-a, predstavnici mjesnih zajednica i brojni građani, koji su prije Akademije položili cvijeće i odali počast na Centralnom spomen-obilježju, Spomen kosturnici i Bisti Josipa Broza Tita.

Više u video prilogu:

Dijeliti

RTVTK aplikaciju za Android telefone možete preuzeti na Google Play trgovini:

Izdvojeno

TV RASPORED

Pročitajte...