Odigrani preostali mečevi play-offa nogometne Lige prvaka

Sinoć su odigrane tri utakmice play-offa nogometne Lige prvaka. Malmo je kao domaćin pobijedio Ludogorets 2:0. Golove su postigli  Birmančević u 26. i Berget u 61. minuti utakmice. U redovima Malma nije bilo bh. reprezentativca Anela Ahmedhodžića zbog suspenzije, dok je Adi Nalić priliku za igru dobio sa klupe dvije minute prije kraja utakmice.  Young Boysi u neizvjesnom meču savladali su Ferencvaros 3:2. Dvostruki strijelac za goste bio je Boli, dok su za Young Boyse pogađali Elia, Sierro i Garcia. Benfica je pobijedila  PSV 2:1. Strijelci za domaće bili su Silva i Weigl, a za goste Gakpo. Sinoć je odigrana i jedna utakmica play-offa nogometne Lige Evrope. Celtic je na domaćem terenu pobijedio AZ Alkmaar 2:0.