Omladinska Liga prvaka: Sarajevo poraženo od Rukha

U uzvratnoj utakmici prve runde Omladinske nogometne Lige prvaka, na Olimpijskom stadionu Asim Ferhatović Hase, juniori Sarajeva poraženi su od ukrajinskog Rukha 3:1. Za bordo tim u listu strijelaca se upisao Bezdrob, dok su za Ruh pogađali Panchenko, Kvas i Pastukh. Prvi susret ove dvije ekipe završen je bez pobjednika 1:1, pa je tako ukrajinski tim prošao u naredno kolo gdje ih očekuje dvomeč sa ekipom Midtjyllanda. Omladinci Sarajeva se sada okreću utakmica u juniorskoj Premijer ligi BiH, a za vikend ih očekuje gradski derbi sa Željezničarom.

Dijeliti

RTVTK aplikaciju za Android telefone možete preuzeti na Google Play trgovini:

Izdvojeno

TV RASPORED

Pročitajte...