Poplavljeno 25 stambenih objekata u Čeliću

Čelić je ponovo poplavljen. Izlile su se Čelićka rijeka i rijeka Orahovica. Poplavljeno je 25 stambenih objekata, u Brnjiku i Džihanima. Oštećeno je nekoliko puteva, mostova, a uništen je i dio usjeva. Prema gruboj procjeni šteta je veća od milion KM. Voda se povukla, a Služba civilne zaštite Opštine Čelić od jučer rade na čišćenju i sanaciji posljedica poplave. Vatrogasci iz Brčkog su došli da pomognu.

Dijeliti

RTVTK aplikaciju za Android telefone možete preuzeti na Google Play trgovini:

Izdvojeno

TV RASPORED

Pročitajte...