Sloboda na Tušnju savladala Radnik sa 2:1

0
73

Fudbaleri Slobode novu sezonu Premijerlige BiH otvorili su pobjedom nad ekipom bijeljinskog Radnika od 2-1. Gosti su bolje otvorili susret i u 18 minuti preko Demira Pece pogodili stativu .Crveno – crni su dobro odgovorili na napade Radnika,te su u 22 minuti  poveli  autogolom Srđana Bečelića.U nastavku jos bolja igra Slobode,pa je  u 59. minuti Amer Bekić  pogodio  nakon odličnog  dodavanja iz pozadine Omara Pršeša .U 85 minuti  je  Radnik  smanjio vodstvo drugim autogolom na utakmici. Peco je s lijeve strane snažno šutirao, a lopta se od Mujagića odbila u mrežu za konačnih Sloboda –Radnik  2:1.U idućem kolu Sloboda je ponovo domaćin ovoga puta ekipi Širokog Brijega,dok ce Radnik ugostiti ekipu Tuzla Citija.