Trideseta godišnjica osnivanja Dobrovoljačke čete obilježena u Srebreniku

Trideseta godišnjica osnivanja Dobrovoljačke čete, inače prve organizovane vojne jedinice u Srebreniku na samom početku agresije na BIH, obilježena je na prigodan način u Srebreniku.
Obilježavanju godišnjice prisustvovali su borci ove jedinice, kao i delegacije Gradske uprave i Ministarstva za boračka pitanja u Vladi TK.

Dijeliti

RTVTK aplikaciju za Android telefone možete preuzeti na Google Play trgovini:

Izdvojeno

TV RASPORED

Pročitajte...