Uborak u plamenu, Mostar u dimu, stanje kritično!

Na deponiji Uborak u Mostaru jutros je ponovo izbio veliki požar.

U gašenju požara učestvuje sedam ljudi s tri vozila. Naknadno se priključilo još vozila i još ljudi.

Kako su rekli iz PVP Mostar situacija je iznimno ozbiljna, a Mostarom se širi dim i smrad paleži.

Podsjetimo, i prošlog je ponedjeljka gorjela deponija.



Prijem smeća je otežan sedmicama zbog političkih nesuglasica dok su mostarske ulice pune smeća.

( RTV TK / VIJEST )

Dijeliti

RTVTK aplikaciju za Android telefone možete preuzeti na Google Play trgovini:

Izdvojeno

TV RASPORED

Pročitajte...