Učenici OŠ “Bukinje” zasadili drveće za Dan planete Zemlje

“Zasadi budućnost” naziv je projekta kojeg realizuje Ministarstvo obrazovanja i nauke TK u saradnji sa JP “Šume TK”. Želja je, kroz sadnju drveća u blizini škola, ukazali na važnost zaštite prirode, unaprijediti školski okoliš i jačati ekološku odgovornost učenika. Oko 300 sadnica učenici su posadili u dvorištima deset tuzlanskih i dvije škole u Živinicama.

Dijeliti

RTVTK aplikaciju za Android telefone možete preuzeti na Google Play trgovini:

Izdvojeno

TV RASPORED

Pročitajte...