Delegacija Vlade Tuzlanskog kantona danas je boravila u Banovićima. Povod je bio završetak radova na rekonstrukciji dijela regionalne ceste Banovići-Živinice i izgradnja aneksa zgrade Doma zdravlja.

Delegacija Vlade Tuzlanskog kantona danas je boravila u Banovićima. Povod je bio završetak radova na rekonstrukciji dijela regionalne ceste Banovići-Živinice i izgradnja aneksa zgrade Doma zdravlja.
Da bismo pružili najbolje iskustvo, koristimo tehnologije poput kolačića za čuvanje i/ili pristup informacijama o uređaju. Saglasnost sa ovim tehnologijama će nam omogućiti da obrađujemo podatke kao što su ponašanje pri pregledanju ili jedinstveni ID-ovi na ovoj veb lokaciji. Nepristanak ili povlačenje saglasnosti može negativno uticati na određene karakteristike i funkcije.