Fudbaleri Tuzla City-ja otputovali u Antaliju

Fudbaleri Tuzla Citya nakon 12 dana priprema u Tuzli otputovali su u Antaliju gdje će do 2. februara odigrati četiri pripremne utakmice. Novi šef stručnog štaba Slavko Petrović na ovaj diio priprema poveo je i nekoliko igrača iz omladinskog pogona koji će tako imati priliku da izbore svoje mjesto u prvom timu.  

Prvu provjeru za proljetni dio Premijer lige BiH Tuzla City će imati već sutra kada je planirana utakmica sa ekipom Taškent iz Uzbekistana, tri dana poslije na programu je duel sa Levskijem iz Bugarske. 29. januara protivnik bh. premijerligašu će biti Dečić iz Crne Gore, a posljednji meč u Antaliji Tuzla City će odigrati sa Mariborom 1. februara.   

Dijeliti

RTVTK aplikaciju za Android telefone možete preuzeti na Google Play trgovini:

Izdvojeno

TV RASPORED

Pročitajte...