Izrael nastavlja bombardirati Gazu, poginulo 18 Palestinaca

Još 18 Palestinaca poginulo je u četvrtak usljed izraelskog bombardiranja stambenih područja na sjeveru blokiranog Pojasa Gaze, javlja Anadolu. 

U saopćenju Ministarstva unutrašnjih poslova u Gazi navodi se da je Izrael gađao kuće u izbjegličkom kampu Cibaliya.

Navedeno je da je najmanje 18 Palestinaca ubijeno, a mnogo ljudi ranjeno u bombaškom napadu izraelske vojske na kuće oko džamije Anwar Aziz.

Ministarstvo je podijelilo fotografije ubijenih i povrijeđenih u izraelskom napadu koji su dovezeni u bolnicu Kemal Adnan na sjeveru Gaze.

Očevici su također rekli da su na području koje je Izrael bombardirao kuće uništene, infrastruktura ozbiljno oštećena, a deseci ljudi zarobljeni pod ruševinama.

Dijeliti

RTVTK aplikaciju za Android telefone možete preuzeti na Google Play trgovini:

Izdvojeno

TV RASPORED

Pročitajte...