Prema informacijama Biciklističkog kluba Tuzla, njihov takmičar Husein Selimović osvojio je prvo mjesto na utrci u Žepču koja se vozila prethodnog vikenda, a koja se bodovala za premijer ligu BiH i državno prvenstvo. Ovo je samo još jedan u nizu fantastičnih rezultata tuzlanskog bicikliste koji je osvojio prvo mjesto u generalnom plasmanu Premijer lige BiH i titulu državnog prvaka u discplini eliminator. Ovo je ujedno najuspješnija sezona u njegovoj karijeri.
Od početka 2023. godine nizao je pobjede. Najprije je na početku takmičarske sezone slavio u Širokom Brijegu, nakon čega je osvojio prvo mjesto na državnom prvenstvu u discplini hronometar koje je održano u Mostaru. Odbranio je titulu državnog prvaka u drumskoj vožnji u Tuzli čime je ispunio sve svoje zacrtane ciljeve. Utrkom u Žepču sezonu je završio na najbolji način, pobjedom. Huseinu sada slijedi zaslužen odmor, a nakon toga priprema za narednu sezonu koja počinje ubrzo, gdje očekuje još bolje rezultate.
