Gimnastičarke KRSG Sloboda osvojile 14 medalja na međunarodnom turniru u Banja Luci

U subotu na međunarodnom turniru u ritmičkoj gimnastici „Banja Luka Open 2023“ u konkurenciji od 190 gimnastičarki, nastupilo je i 17 takmičarki kluba ritmičke gimnastike ”Sloboda” u individualnom programu. Osvojile su 14 medalja od kojih 5 zlatnih, 5 srebrenih, 4 bronzane medalje i 1 pehar. 

 Gimnastičarke koje su osvojile medalje:

“A” program

– Amila Bećirović – 1 pehar, 1 srebrena, 3 bronzane medalje

– Nisa Šečerbegović – 2 zlatne medalje

– Esma Huskanović – 2 srebrene

„B” program

– Nadja Bektić – 1 zlatna medalja

– Uma Šečerbegović – 1 zlatna medalja

– Sajra Ramović – 1 zlatna medalja

– Asja Selimović – 1 srebrena medalja

– Ela Velagić – 1 srebrena medalja

– Sara Selimović – 1 bronzana medalja

Sljedeći vikend gimnastičarke KRSG ”Sloboda”  učestvovat će na internacionalnom turniru ritmičke gimnastike “Victoria Cup” koji će se održati u Sofiji (Bugarska).

Dijeliti

RTVTK aplikaciju za Android telefone možete preuzeti na Google Play trgovini:

Izdvojeno

TV RASPORED

Pročitajte...