Pandemijom koronavirusa najviše pogođeni ugostitelji

Od pojave pandemije koronavirusa najveće finansijske štete pretprili su ugostitelji. Zbog velikog rizika od zaraze, federalni krizni štab donio je i naredbu o prestanku rada ugosteljskih objekata početkom ove godine. Nakon nekoliko mjeseci bez rada, od ponovnog početka pa sve do danas djelimično su se oporavili. Ministarstvo trgovine, turizma i saobraćaja i Vlada Tuzlanskog kantona pokrenuli su nekoliko inicijativa kako bi pomogli ovoj kategoriji stanovništva. Opširnije u videoprilogu

Dijeliti

RTVTK aplikaciju za Android telefone možete preuzeti na Google Play trgovini:

Izdvojeno

TV RASPORED

Pročitajte...