RMU “Banovići”: U penziju ispraćeno 125 komorata

Iz rudnika mrkog uglja „Banovići“ u penziju su ispraćena 124 komorata. Tradicionalno za njih je Rudnik upriličio svečani prijem, na kojem su im zahvalili za sve ono što su u svojoj 40-godišnjoj karijeri postigli. Istaknuto je da danas je danas RMU „Banovići“ stabilna i jaka firma ponajviše zahvaljujući iskustvu radnika koji su često rizikovali i vlasiti život za dobrobit kolega i Rudnika.

Dijeliti

RTVTK aplikaciju za Android telefone možete preuzeti na Google Play trgovini:

Izdvojeno

TV RASPORED

Pročitajte...