Salines ubjedljiv protiv Sloge

U zaostaloj utakmica, 6. kola Premijer lige BiH u futsalu, Salines TC je u Mejdanu sa ubjedljivih 7:1 slavio protiv Sloge iz Gornjeg Vakufa/Uskoplja. Ova utakmica je bila odložena zbog nastupa popularnih Jarčeva u Ligi prvaka.

Gosti su se dobro držali u prvom poluvremenu nakon kojeg je domaći tim imao vodstvo 2:1, da bi u nastavku aktuelni prvak BiH bio mnogo efikasniji za konačnih 7:1.  Dva gola za Salines TC je postigao Nikola Matijević, a po jedan Darko Milanović, Srđan Ivanković, Denis Isanović, Benjamin Avdić i Predrag Šešelj. Jedini strijelac za Slogu bio je Elmir Turić.

Salines TC je sada na drugom mjestu na tabeli sa 15 bodova, a već u subotu u Mejdanu u okviru 8. prvenstvenog kola dočekuje trećeplasirani Brotnjo iz Čitluka.