Tuzla City i Sarajevo remizirali na Tušnju

U prvoj utakmici  29. kola m:tel Premijer lige BiH  Tuzla City i Sarajevo odigrali su neriješeno 1:1. Oba gola viđena su u prvom poluvremenu. Goste je do vodstva u 22. minuti doveo Mustedanagić. Fanimo je uputio sjajan pas za vezistu Sarajeva koji je  matirao Fejzića za 0:1. Dvije minute pred odlazak na odmor izjednačenje. Džafić je oprobao svoj šut i sa više od 20 metara zatresao mrežu bordo tima za radost domaćih. U 49. minuti Sarajevo ostaje sa igračem manje, jer je Oremuš dobio direktan crveni karton zbog starta nad Doffom. Do kraja utakmice viđeno je po nekoliko prilika na obje strane međutim ostalo je Tuzla City Sarajevo 1:1. Ovim rezultatom ne mogu biti zadovoljni ni jedni ni drugi budući da su tuzlanskom premijerligašu bodovi neophodni u borbi za Evropu, dok Sarajevo i dalje vodi bitku sa Borcem i Veležom za titulu prvaka BiH.