U Banovićima upriličena edukacija nastavnika ”Škola u prirodi”

U organizaciji Ekološkog saveza „Eko-zeleni“ TK, u Banovićima je predstavljen projekat „Škola u prirodi“, koji ima za cilj stručno usavršavanje radnika u predškolskom, osnovnom  i srednjem obrazovanju. Projekat je inače podržan od Federalnog ministarstva obrazovanja i nauke.

Dijeliti

RTVTK aplikaciju za Android telefone možete preuzeti na Google Play trgovini:

Izdvojeno

TV RASPORED

Pročitajte...