U Sapni najviše glasalo u Rastošnici, u Kalesiji se najviše birača odazvalo u Zukićima

Izbori su danas protekli bez problema u Kalesiji i Sapni. U Kalesiji je do 15 sati glasalo  31, 56 odsto birača dok je u Sapni svoju glasačku dužnost obavilo 36,90 odsto građana. Većih problema nije bilo, sem tri kašnjenja početka glasanja u Kalesiji ali zbog dodatnog brojanja glasačkih listića. U Sapni je sve proteklo bez problema. Građani u obje općine očekuju poboljšanje u državi te smatraju da, ko god osvoji dovoljno mandata za formiranje vlasti, treba učiniti nešto odmah po pitanju odlaska mladih iz zemlje.

Dijeliti

RTVTK aplikaciju za Android telefone možete preuzeti na Google Play trgovini:

Izdvojeno

TV RASPORED

Pročitajte...