Uspješan solistički koncert dvije učenice Muzičke škole iz Tuzle

U Bosanskom kulturnom centru Tuzla održan je prvi solistički koncert Anje Mujagić i Ajle Muminović. Riječ je o učenicama trećeg razreda Osnovne muzičke škole Tuzla, odsjek klavir, u klasi profesorice Slađane Dedić, koje su tokom školovanja na takmičenjima osvajale nagrade. Opširnije u video prilogu u kojem govore ove dvije učenice i njihova profesorica.

Dijeliti

RTVTK aplikaciju za Android telefone možete preuzeti na Google Play trgovini:

Izdvojeno

TV RASPORED

Pročitajte...