Ambasador Austrije u Živinicama: Novi projekti za Eko-Sep?

Mogućnosti unapređenja sistema upravljanja komunalnim otpadom bile su tema sastanka održanog u Živinicama između osnivača sanitarne deponije Eko-Sep, ambasadora Republike Austrije u Bosni i Hercegovini i predstavnika austrijske kompanije specijalizirane za tretman otpada. U fokusu razgovora bili su nastavak razvoja deponije i potencijalna saradnja s austrijskim partnerima kroz model javno-privatnog partnerstva.

Dijeliti

RTVTK aplikaciju za Android telefone možete preuzeti na Google Play trgovini:

Izdvojeno

TV RASPORED

Pročitajte...