Sloboda i Mladost odigrali neriješeno na Tušnju (0:0)

U okviru 20. kola Premijer lige danas su na Tušnju sastali  FK Sloboda i FK Mladost Doboj Kakanj, a susret je završen rezultataom 0:0. U prvom poluvremenu  nije  bilo niti jedne  ozbiljne šanse. U nastavku su crveno crni krenuli puno ofanzivnije. U 55. minuti Ristić je pokušao, a golman gostiju Bukvić odbranio njegov udarac. U 75. minuti Husejinović je šutirao sa desetak metara, lopta odlazi pored gola. Pred sami kraj Husejinović ponovo šutira, ide to malo  iznad gola. Minutu nakon toga  Bekić je imao sjajnu priliku,ali se nije dobro snašao. Ostalo je na Tušnju  0:0 i jasno je da će ova dva tima voditi veliku borbu za opstanak. U idućem kolu Sloboda ide u goste Zrinjskom, a Mladost dočekati Široki Brijeg.