TV RASPORED

0
6612

UTORAK, 20.11.2018:

06.00 – Najava programa

06.05 – Iz dana u dan…

06.10 – Vijesti

06.15 – Jutarnji džuboks, zabavni program

06.30 – Dobro jutro TK, jutarnji program

09.30 – Top Shop

09.45 – Talijanska mlada,  serijski program (r)

10.30 – Rondo Shop

10.45 – Dječiji program

11.15 – Glas Amerike, informativni program (r)

11.45 – Iz dana u dan…

11.50 – Naša mala kuhinja

11.55 – Epp

12.00 – Vijesti

12.05 – Top shop

12.30 – Sport 7, sportski program (r)

13.00 – Rondo Shop

13.15 – Evropa u fokusu, informativni program (r)

13.45 – Dječiji program

14.45 – Eva Luna, serijski program (r)

15.30 – Rondo Shop

—       – Pregled programa

16.00 – Dnevnik 1

—       – Epp

16.25 – Naša mala kuhinja

16.30 – Putokaz, obrazovni program

17.00 – BH veza, informativni program

17.45 – U službi zdravlja

17.55 – Riječ za riječ…

18.00 – Dnevni magazin, otvoreni program

18.45 – Crtani film

18.55 – Epp

19.00 – Dnevnik 2

19.30 – Dječiji program

20.00 – Epp

20.05 – Crna udovica, serijski program (12+)

Crna udovica!

Od 12. novembra na Vašoj Televiziji: Crna udovica!

Gepostet von RTVTK am Dienstag, 6. November 2018

20.50 – Vremenska prognoza

20.55 – Epp

21.00 – Argumenti, informativni program

22.00 – Djevojčica u parku,  film (12+)

Društveno izolovanu ženu još uvijek progoni nestanak trogodišnje ćerke prije 15 godina, a još više se uznemiri kada posumnja da mlada žena s kojom se nedavno sprijateljila, može zapravo biti njena davno izgubljena kći…

23.30 – Liberty TV, informativni program

00.00 – Dnevnik 2, informativni program (r)

00.30 – Glas Amerike, informativni program

01.00 – Pregled programa za srijedu

 

SRIJEDA, 21.11.2018:

06.00 – Najava programa

06.05 – Iz dana u dan…

06.10 – Vijesti

06.15 – Jutarnji džuboks, zabavni program

06.30 – Dobro jutro TK, jutarnji program

09.30 – Top Shop

09.45 – Talijanska mlada, serijski program (r)

10.30 – Rondo Shop

10.45 – Dječiji program

11.15 – Glas Amerike, informativni program (r)

11.45 – Iz dana u dan…

11.50 – Naša mala kuhinja

11.55 – Epp

12.00 – Vijesti

12.05 – Top shop

13.30 – Putokaz, obrazovni program (r)

13.00 – Rondo Shop

13.15 – Argumenti, informativni program (r)

14.15 – Dječiji program

14.45 – Eva Luna, serijski program (r)

15.30 – Rondo Shop

—       – Pregled programa

16.00 – Dnevnik 1

—      – Epp

16.25 – Naša mala kuhinja

16.30 – Pečat u vremenu, dokumentarni program

17.00 – BH veza, informativni program

17.45 – Putovi, dokumentarni  program

17.55 – Riječ za riječ…

18.00 – Dnevni magazin, otvoreni program

18.45 – Crtani film

18.55 – Epp

19.00 – Dnevnik 2

19.30 – Dječiji program

20.00 – Epp

20.05 – Crna udovica, serijski program (12+)

Crna udovica!

Od 12. novembra na Vašoj Televiziji: Crna udovica!

Gepostet von RTVTK am Dienstag, 6. November 2018

20.50 – Vremenska prognoza

20.55 – Epp

21.00 – Pjesmom o Bosni, zabavno-muzički program

22.00 – Optužena u sedamnaestoj, film (12+)

Tinejdžer optužen za ubistvo školske drugarice negira krivicu. Majka ubijene devojke pokušavajući da dođe do istine, upliće se u mrežu intriga. Dok policija traži nove dokaze, u školi vlada haos jer se rasvetljava pozadina zločina i ljubavna prevara zbog koje će uslediti nova ubistva…

23.30 – Vrhovi Balkana, dokumentarni program

00.00 – Dnevnik 2, informativni program (r)

00.30 – Glas Amerike, informativni program

01.00 – Pregled programa za četvrtak

 

ČETVRTAK, 22.11.2018:

06.00 – Najava programa

06.05 – Iz dana u dan…

06.10 – Vijesti

06.15 – Jutarnji džuboks, zabavni program

06.30 – Dobro jutro TK, jutarnji program

09.30 – Top Shop

09.45 – Talijanska mlada, serijski program (r)

10.30 – Rondo Shop

10.45 – Dječiji program

11.15 – Glas Amerike, informativni program (r)

11.45 – Iz dana u dan…

11.50 – Naša mala kuhinja

11.55 – Epp

12.00 – Vijesti

12.05 – Top shop

12.30 – Liberty TV, informativni program (r)

13.00 – Rondo Shop

13.15 – Vrhovi Balkana, dokumentarni program (r)

13.45 – Dječiji program

14.45 – Eva Luna, serijski program (r)

15.30 – Rondo Shop

—       – Pregled programa

16.00 – Dnevnik 1

—       – Epp

16.25 – Naša mala kuhinja

16.30 – Ostali, dokumentarni  program

17.00 – BH veza, informativni program

17.45 – U službi zdravlja

17.55 – Riječ za riječ…

18.00 – Dnevni magazin, otvoreni program

18.45 – Crtani film

18.55 – Epp

19.00 – Dnevnik 2

19.30 – Dječiji program

20.00 – Epp

20.05 – Crna udovica, serijski program (12+)

Crna udovica!

Od 12. novembra na Vašoj Televiziji: Crna udovica!

Gepostet von RTVTK am Dienstag, 6. November 2018

20.50 – Vremenska prognoza

20.55 – Epp

21.00 – Intervju, informativni program

22.00 – Poslije života, film (12+)

Ana je primorana da se suoči sa svojim najdubljim strahovima i prihvati sopstvenu smrt… Poslije užasne saobraćajne nesreće, Ana se budi dok pogrebnik priprema njeno tjelo za sahranu…

23.30 – Hoću kući, informativni program

00.00 – Dnevnik 2, informativni program (r)

00.30 – Glas Amerike, informativni program

01.00 – Pregled programa za petak

 

PETAK, 23.11.2018:

06.00 – Najava programa

06.05 – Iz dana u dan…

06.10 – Vijesti

06.15 – Jutarnji džuboks, zabavni program

06.30 – Dobro jutro TK, jutarnji program

09.30 – Top Shop

09.45 – Talijanska mlada, serijski program (r)

10.30 – Rondo Shop

10.45 – Dječiji program

11.15 – Glas Amerike, informativni program (r)

11.45 – Iz dana u dan…

11.50 – Naša mala kuhinja

11.55 – Epp

12.00 – Vijesti

12.05 – Top shop

12.30 – Hoću kući, dokumentarni program (r)

13.00 – Rondo Shop

13.15 – Intervju, informativni program (r)

14.15 – Vjerski program

14.45 – Eva Luna, serijski program (r)

15.30 – Rondo Shop

—       – Pregled programa

16.00 – Dnevnik 1

—      – Epp

16.25 – Naša mala kuhinja

16.30 – Povratak, informativni program

17.00 – BH veza, informativni program

17.45 – U službi zdravlja

17.55 – Riječ za riječ…

18.00 – Dnevni magazin, otvoreni program

18.45 – Crtani film

18.55 – Epp

19.00 – Dnevnik 2

19.30 – Dječiji program

20.00 – Epp

20.05 – Crna udovica,  serijski program (12+)

Crna udovica!

Od 12. novembra na Vašoj Televiziji: Crna udovica!

Gepostet von RTVTK am Dienstag, 6. November 2018

20.50 – Vremenska prognoza

20.55 – Epp

21.00 – Novembarska zavjera, igrana serija  (12+)

22.00 – Savršeno  bjekstvo, film  (12+)

Idila mladog para na Havajima traje sve dok ne sretnu grupu uplašenih stopera, koji pričaju o jezivom ubistvu novopečenog bračnog para na ostrvu…

23.30 – Ritam Balkana, zabavno-dokumentarni program

00.00 – Dnevnik 2 (r)

00.30 – Glas Amerike, informativni program

01.00 – Pregled programa za subotu

 

SUBOTA, 24.11.2018:

06.00 – Najava programa

06.05 – Iz dana u dan…

06.10 – Vijesti

06.15 – Na selu na sijelu, zabavno-dokumentarni program (r)

07.00 – S potpisom BiH, zabavno-muzički program

08.00 – Naša mala kuhinja

08.05 – Portret autora, zabavni program (r)

08.35 – Ritam Balkana, zabavno-dokumentarni program (r)

09.00 – Alhemija Balkana, dokumentarno-zabavni program (r)

09.30 – Top shop

09.45 – U službi zdravlja (r)

10.00 – Gimnazija tajni, tinejdžerska serija

10.30 – Dječiji program

11.15 – Glas Amerike, informativni program (r)

11.45 – Iz dana u dan…

11.50 – Naša mala kuhinja

11.55 – Epp

12.00 – Vijesti

12.05 – Top shop

12.20 – Viva La Musica, zabavno-muzički (r)

13.25 – Naša mala kuhinja (r)

13.30 – Rondo Shop

13.45 – Povratak, informativni  program (r)

14.15 – Rondo Shop

14.30 – Dnevnici II Svjetskog rata, strani dokumentarni program

15.30 – Naša mala kuhinja

15.35 – Rondo Shop

16.00 – Dnevnik 1

16.15 – Zemlja viđena očima neba, strani dokumentarni program

17.00 – Sport Klub, magazin

17.30 – Hod vijekova, dokumentarni program

18.00 – Sofra, kulturno-zabavni program

18.45 – Naša mala kuhinja

18.45 – Crtani film

18.50 – Epp

19.00 – Dnevnik 2

19.30 – Dječiji program

20.00 – Epp

20.05 – Stone Angel, film (12+)

22.00 – Sestrina tajna, film  (12+)

23.30 – Toplo Hladno, igrana serija (12+)

00.15 – Koncertna arena, muzički program

01.30 – Dnevnik 2 (r)

02.00 – Pregled programa za nedjelju

 

NEDJELJA, 25.11.2018:

06.00 – Najava programa

06.05 – Iz dana u dan….

06.10 – Vijesti

06.15 – S potpisom BiH, zabavno-muzički program

07.25 – Naša mala kuhinja (r)

07.30 – Naše priče, dokumentarni program; 1. dio

08.00 – Naša mala kuhinja (r)

08.05 – Sofra, zabavni program  (r)

08.45 – Naše naslijeđe, dokumentarni program (r)

08.55 – Naša mala kuhinja (r)

09.00 – Naše priče, dokumentarni program;  2. dio

09.30 – Top shop

09.45 – Naša mala kuhinja (r)

10.00 – Pečat u vremenu: Dan državnosti BiH

10.45 – Svjedok vremena, dokumentarni program

11.15 – Gimnazija tajni, tinejdžerska serija

11.35 – Dječiji program

11.50 – Naša mala kuhinja

11.55 – Epp

12.00 – Vijesti

12.05 – Top shop

12.20 – Pjesmom o Bosni, zabavno-muzički program (r)

13.25 – Naša mala kuhinja

13.30 – Rondo Shop

13.45 – Hod  vijekova, dokumentarni program (r)

14.15 – Rondo Shop

14.30 – Bosnoljublje, kulturno-zabavni program

15.40 – Rondo Shop

16.00 – Dnevnik 1

16.15 – Da te volim duša zna… otvoreni program

18.00 – Svjetla pozornice, zabavno-muzički program

18.45 – Crtani film

18.50 – Epp

19.00 – Dnevnik 2

19.30 – Dječiji program

—      – Epp

20.00 – Nedžad Salković: 60 godina umjetničkog rada, snimak svečanog koncerta

—       – Epp

—       – Vremenska prognoza

22.00 – Alija, serijski  film

23.30 – Toplo Hladno, igrana serija (12+)

00.30 – Dnevnik 2 (r)

01.00 – Pregled programa za ponedjeljak

 

PONEDJELJAK, 26.11. 2018:

06.00 – Najava programa

06.05 – Iz dana u dan…

06.10 – Vijesti

06.15 – Najbolje sa sela, zabavno-dokumentarni program (r)

07.00 – S potpisom BiH, zabavno-muzički program

08.00 – Zemlja, strani dokumentarni program

09.30 – Top Shop

09.45 – Talijanska mlada, serijski program (r)

10.30 – Rondo Shop

10.45 – Dječiji program

11.45 – Iz dana u dan…

11.50 – Naša mala kuhinja

11.55 – Epp

12.00 – Vijesti

12.05 – Top shop

12.30 – Ostali, dokumentarni program  (r)

13.00 – Rondo Shop

13.15 – Sport Klub, sportski  program  (r)

13.45 – Dječiji program

14.45 – Eva Luna,  serijski program (r)

15.30 – Rondo Shop

16.00 – Dnevnik 1

—       – Epp

16.25 – Naša mala kuhinja

16.30 – Sport Klub, sportski program

17.00 – BH veza, informativni program

17.45 – Naše naslijeđe, dokumentarni program

17.55 – Riječ za riječ…

18.00 – Srebrenik: Stolni grad, dokumentarno-zabavni program

18.45 – Crtani film

18.55 – Epp

19.00 – Dnevnik 2

19.30 – Dječiji program

—       – Epp

20.00 – Crna udovica,  serijski program (12+)

20.45 – Sto čuda svijeta, strani dokumentarni program

20.55 – Vremenska prognoza

—       – Epp

21.00 – Viva la musica, zabavno-muzički program

22.00 – Dvojba, film  (12+)

23.30 – Evropa u fokusu, informativni program

00.00 – Dnevnik 2, informativni program (r)

00.30 – Glas Amerike, informativni program

01.00 – Pregled programa za utorak

 

UTORAK, 27.11.2018:

06.00 – Najava programa

06.05 – Iz dana u dan…

06.10 – Vijesti

06.15 – Jutarnji džuboks, zabavni program

06.30 – Dobro jutro TK, jutarnji program

09.30 – Top Shop

09.45 – Talijanska mlada,  serijski program (r)

10.30 – Rondo Shop

10.45 – Dječiji program

11.15 – Glas Amerike, informativni program (r)

11.45 – Iz dana u dan…

11.50 – Naša mala kuhinja

11.55 – Epp

12.00 – Vijesti

12.05 – Top shop

12.30 – Sport 7, sportski program (r)

13.00 – Rondo Shop

13.15 – Evropa u fokusu, informativni program (r)

13.45 – Dječiji program

14.45 – Eva Luna, serijski program (r)

15.30 – Rondo Shop

16.00 – Dnevnik 1

—       – Epp

16.25 – Naša mala kuhinja

16.30 – Putokaz, obrazovni program

17.00 – BH veza, informativni program

17.45 – U službi zdravlja

17.55 – Riječ za riječ…

18.00 – Dnevni magazin, otvoreni program

18.45 – Crtani film

18.55 – Epp

19.00 – Dnevnik 2

19.30 – Dječiji program

—       – Epp

20.00 – Crna udovica, serijski program (12+)

20.45 – Sto čuda svijeta, strani dokumentarni program

20.55 – Vremenska prognoza

—      – Epp

21.00 – Argumenti, informativni program

22.00 – Džin i čokolada,  film (12+)

23.30 – Liberty TV, informativni program

00.00 – Dnevnik 2, informativni program (r)

00.30 – Glas Amerike, informativni program

01.00 – Pregled programa za srijedu

 

SRIJEDA, 28.11.2018:

06.00 – Najava programa

06.05 – Iz dana u dan…

06.10 – Vijesti

06.15 – Jutarnji džuboks, zabavni program

06.30 – Dobro jutro TK, jutarnji program

09.30 – Top Shop

09.45 – Talijanska mlada, serijski program (r)

10.30 – Rondo Shop

10.45 – Dječiji program

11.15 – Glas Amerike, informativni program (r)

11.45 – Iz dana u dan…

11.50 – Naša mala kuhinja

11.55 – Epp

12.00 – Vijesti

12.05 – Top shop

13.30 – Putokaz, obrazovni program (r)

13.00 – Rondo Shop

13.15 – Argumenti, informativni program (r)

14.15 – Dječiji program

14.45 – Eva Luna, serijski program (r)

15.30 – Rondo Shop

16.00 – Dnevnik 1

—      – Epp

16.25 – Naša mala kuhinja

16.30 – Pečat u vremenu, dokumentarni program

17.00 – BH veza, informativni program

17.45 – Putovi, dokumentarni  program

17.55 – Riječ za riječ…

18.00 – Dnevni magazin, otvoreni program

18.45 – Crtani film

18.55 – Epp

19.00 – Dnevnik 2

19.30 – Dječiji program

—       – Epp

20.00 – Crna udovica, serijski program (12+)

20.45 – Sto čuda svijeta, strani dokumentarni program

20.55 – Vremenska prognoza

—      – Epp

21.00 – Pjesmom o Bosni, zabavno-muzički program

22.00 – Škola plesa i lijepog ponašanja, film (12+)

23.30 – Vrhovi Balkana, dokumentarni program

00.00 – Dnevnik 2, informativni program (r)

00.30 – Glas Amerike, informativni program

01.00 – Pregled programa za četvrtak

 

ČETVRTAK, 29.11.2018:

06.00 – Najava programa

06.05 – Iz dana u dan…

06.10 – Vijesti

06.15 – Jutarnji džuboks, zabavni program

06.30 – Dobro jutro TK, jutarnji program

09.30 – Top Shop

09.45 – Talijanska mlada, serijski program (r)

10.30 – Rondo Shop

10.45 – Dječiji program

11.15 – Glas Amerike, informativni program (r)

11.45 – Iz dana u dan…

11.50 – Naša mala kuhinja

11.55 – Epp

12.00 – Vijesti

12.05 – Top shop

12.30 – Liberty TV, informativni program (r)

13.00 – Rondo Shop

13.15 – Pečat u vremenu, dokumentarni program (r)

13.45 – Dječiji program

14.45 – Eva Luna, serijski program (r)

15.30 – Rondo Shop

16.00 – Dnevnik 1

—       – Epp

16.25 – Naša mala kuhinja

16.30 – Ostali, dokumentarni  program

17.00 – BH veza, informativni program

17.45 – U službi zdravlja

17.55 – Riječ za riječ…

18.00 – Dnevni magazin, otvoreni program

18.45 – Crtani film

18.55 – Epp

19.00 – Dnevnik 2

19.30 – Dječiji program

—       – Epp

20.00 – Crna udovica, serijski program (12+)

20.45 – Sto čuda svijeta, strani dokumentarni program

20.55 – Vremenska prognoza

—       – Epp

21.00 – Intervju, informativni program

22.00 – Neslavni, film (12+)

23.30 – Hoću kući, informativni program

00.00 – Dnevnik 2, informativni program (r)

00.30 – Glas Amerike, informativni program

01.00 – Pregled programa za petak

 

PETAK, 30.11.2018:

06.00 – Najava programa

06.05 – Iz dana u dan…

06.10 – Vijesti

06.15 – Jutarnji džuboks, zabavni program

06.30 – Dobro jutro TK, jutarnji program

09.30 – Top Shop

09.45 – Talijanska mlada, serijski program (r)

10.30 – Rondo Shop

10.45 – Dječiji program

11.15 – Glas Amerike, informativni program (r)

11.45 – Iz dana u dan…

11.50 – Naša mala kuhinja

11.55 – Epp

12.00 – Vijesti

12.05 – Top shop

12.30 – Hoću kući, dokumentarni program (r)

13.00 – Rondo Shop

13.15 – Intervju, informativni program (r)

14.15 – Vjerski program

14.45 – Eva Luna, serijski program (r)

15.30 – Rondo Shop

16.00 – Dnevnik 1

—      – Epp

16.25 – Naša mala kuhinja

16.30 – Povratak, informativni program

17.00 – BH veza, informativni program

17.45 – U službi zdravlja

17.55 – Riječ za riječ…

18.00 – Dnevni magazin, otvoreni program

18.45 – Crtani film

18.55 – Epp

19.00 – Dnevnik 2

19.30 – Dječiji program

—       – Epp

20.00 – Crna udovica,  serijski program (12+)

20.45 – Sto čuda svijeta, strani dokumentarni program

20.55 – Vremenska prognoza

—       – Epp

21.00 – Novembarska zavjera, igrana serija  (12+)

22.00 – Braća, film  (12+)

23.30 – Ritam Balkana, zabavno-dokumentarni program

00.00 – Dnevnik 2 (r)

00.30 – Glas Amerike, informativni program

01.00 – Pregled programa za subotu