TV RASPORED

0
23927

UTORAK, 27.10.2020.

06.00 – Najava programa

06.05 – Iz dana u dan…

06.10 – Skrivena kamera, zabavni program

06.30 – Ko rano rani… jutarnji program

09.30 – Rondo Shop

09.45 – Zlatno  srce, serijski program ®

10.30 – Dino Dana, dječiji program

10.45 – Avanture iz dvorišta, dječiji program

11.15 – Crni  ljepotan, serijski  program ®

11.45 – Rondo shop

12.00 – Vijesti

12.55 – Alhemija Balkana, dokumentarni  program

12.45 – Vulkani i ljudi, strani dokumentarni program ®

13.15 – Rondo Shop

13.30 – Avanture iz dvorišta, dječiji program

14.00 – Dino Dana, dječiji program

14.15 – Rijekama ka Zapadu, strani dokumentarni program ®

15.00 – Crni  ljepotan, serijski  program

15.30 – Rondo Shop

15:50 – Vremenska prognoza

15:55 – Pregled programa

16.00 – Dnevnik 1

16.15 – Rondo  Shop

16.30 – Putokaz, obrazovni  program

17.00 – Dnevni magazin, otvoreni program

18.00 – Izbori 2020 – Izborna hronika, informativni program

18.30 – Sočno i moćno – kulinarski show, zabavni program

18.45 – U službi zdravlja…

18.55 – Epp

19.00 – Dnevnik 2

20.00 – Izbori 2020 – Debata, informativni program

20:50 – Vremenska prognoza

21.00 – Zlatno  srce, serijski program

21.45 – Izbori 2020 – Neposredna obraćanja, informativni program

22.15 – U plavetnilu, film (12+)

23.45 – Jelena, serijski  program

00.30 – Dnevnik 2, informativni program ®

01.00 – Glas Amerike, informativni program

01.15 – Zlatno  srce, serijski program ®

02.00 – Dnevni magazin, otvoreni program  ®

03.00 – Putokaz, sportski program ®

03.30 – Izbori 2020 – Debata, informativni program ®

04.30 – Kako to oni rade, strani dokumentarni program

05.00 – Alhemija Balkana, dokumentarni  program ®

05.30 – Skrivena kamera, zabavni  program

06.00 – Pregled  programa za srijedu

SRIJEDA, 28.10.2020.

06.00 – Najava programa

06.05 – Iz dana u dan…

06.10 – Skrivena kamera, zabavni program

06.30 – Ko rano rani… jutarnji program

09.30 – Rondo Shop

09.45 – Zlatno  srce, serijski program ®

10.30 – Dino Dana, dječiji program

10.45 – Avanture iz dvorišta, dječiji program

11.15 – Crni  ljepotan, serijski program ®

11.45 – Rondo  Shop

12.00 – Vijesti

12.15 – Alhemija Balkana, dokumentarni  program

12.45 – Putokaz, obrazovni  program ®

13.15 – Rondo Shop

13.30 – Avanture iz dvorišta, dječiji program

14.00 – Dino Dana, dječiji program

14.15 – Izbori 2020 – Izborna hronika, informativni program ®

15.00 – Crni  ljepotan, serijski  program

15.30 – Rondo Shop

15:50 – Vremenska prognoza

15.55 – Pregled programa

16.00 – Dnevnik 1

16.15 – Rondo  Shop

16.30 – Liberty TV, informativni program

17.00 – Dnevni magazin, otvoreni program

18.00 – Izbori 2020 – Izborna hronika, informativni program

18.30 – Sočno i moćno – kulinarski show, zabavni program

18.45 – U službi zdravlja…

18.55 – Epp

19.00 – Dnevnik 2

20.00 – Izbori 2020 – Debata, informativni program

20.50 – Vremenska prognoza

21.00 – Zlatno srce, serijski program

21.45 – Izbori 2020 – Neposredna obraćanja, informativni program

22.15 – Bljesak iz prošlosti, film

23.45 – Jelena, serijski  program

00.00 – Dnevnik 2, informativni program ®

01.00 – Glas Amerike, informativni program

01.15 – Zlatno  srce, serijski program ®

02.00 – Dnevni magazin, otvoreni program  ®

03.00 – Liberty TV, informativni program ®

03.30 – Izbori 2020 – Debata, informativni program ®

04.30 – Kako to oni rade, strani dokumentarni program

05.00 – Alhemija Balkana, dokumentarni  program ®

05.30 – Skrivena kamera, zabavni  program

06.00 – Pregled  programa za četvrtak

ČETVRTAK, 29.10.2020.

06.00 – Najava programa

06.05 – Iz dana u dan…

06.10 – Skrivena kamera, zabavni program

06.30 – Ko rano rani… jutarnji program

09.30 – Rondo Shop

09.45 – Zlatno  srce, serijski program ®

10.30 – Dino Dana, dječiji program

10.45 – Avanture iz dvorišta, dječiji program

11.15 – Crni  ljepotan, serijski program ®

11.45 – Rondo Shop

12.00 – Vijesti

12.15 – Alhemija Balkana, dokumentarni  program

12.45 – Liberty TV, informativni  program ®

13.15 – Rondo Shop

13.30 – Avanture iz dvorišta, dječiji program

14.00 – Dino Dana, dječiji program

14.15 – Izbori 2020 – Izborna hronika, informativni program ®

15.00 – Crni  ljepotan, serijski  program

15.30 – Rondo Shop

15:50 – Vremenska prognoza

15.55 – Pregled programa

16.00 – Dnevnik 1

16.15 – Rondo  Shop

16.30 – Pečat u vremenu, dokumentarni program

17.00 – Dnevni magazin, otvoreni program

18.00 – Izbori 2020 – Izborna hronika, informativni program

18.30 – Sočno i moćno – kulinarski show, zabavni program

18.45 – Učimo engleski, dječiji program

18.55 – Epp

19.00 – Dnevnik 2

20.00 – Izbori 2020 – Debata, informativni program

20.50 – Vremenska prognoza

21.00 – Zlatno  srce, serijski program

21.45 – Izbori 2020 – Neposredna obraćanja, informativni program

22.15 – Ugašeni orkestar, film (12+)

23.45 – Jelena, serijski  program

00.30 – Dnevnik 2, informativni program ®

01.00 – Glas Amerike, informativni program

01.15 – Zlatno  srce, serijski program ®

02.00 – Dnevni magazin, otvoreni program  ®

03.00 – Pečat u vremenu, dokumentarni  program ®

03.30 – Izbori 2020 – Debata, informativni program ®

04.30 – Kako to oni rade, strani dokumentarni program

05.00 – Alhemija Balkana, dokumentarni  program ®

05.30 – Skrivena kamera, zabavni  program

06.00 – Pregled  programa za petak

PETAK, 30.10.2020.

06.00 – Najava programa

06.05 – Iz dana u dan…

06.10 – Skrivena kamera, zabavni program

06.30 – Ko rano rani… jutarnji program

09.30 – Rondo Shop

09.45 – Zlatno  srce, serijski program ®

10.30 – Dino Dana, dječiji program

10.45 – Avanture iz dvorišta, dječiji program

11.15 – Crni  ljepotan, serijski program ®

11.45 – Rondo  Shop

12.00 – Vijesti

12.15 – Alhemija Balkana, dokumentarni  program

12.45 – Pečat u vremenu, dokumentarni program ®

13.15 – Rondo Shop

13.30 – Izbori 2020, informativni program ®

14.30 – Vjerski  program, homilija – liturgija – hutba

15.00 – Crni  ljepotan, serijski  program

15.30 – Rondo Shop

15:50 – Vremenska prognoza

15.55 – Pregled programa

16.00 – Dnevnik 1

16.15 – Rondo  Shop

16.30 – Povratak, informativni program

17.00 – Dnevni magazin, otvoreni program

18.00 – Izbori 2020 – Izborna hronika, informativni program

18.30 – Sočno i moćno – kulinarski show, zabavni program

18.45 – U službi zdravlja…

18.55 – Epp

19.00 – Dnevnik 2

20.00 – Carstvo, serijski program (12+)

20.50 – Vremenska prognoza

21.00 – Zlatno  srce, serijski program

21.45 – Izbori 2020 – Neposredna obraćanja, informativni program

22.15 – Džuno, film

23.45 – Jelena, serijski  program

00.30 – Dnevnik 2, informativni program ®

01.00 – Glas Amerike, informativni program

01.15 – Zlatno  srce, serijski program ®

02.00 – Dnevni magazin, otvoreni program  ®

03.00 – Povratak, informativni program ®

03.30 – Carstvo, serijski program (12+) ®

04.30 – Kako to oni rade, strani dokumentarni program

05.00 – Alhemija Balkana, dokumentarni  program ®

05.30 – Skrivena kamera, zabavni  program

06.00 – Pregled  programa za subotu