PREGLED PROGRAMA: Gledajte na Vašoj Televiziji!

0
224

PONEDJELJAK, 16.10.2017:

06.00 – Najava programa

06.05 – Iz dana u dan…

06.10 – Vijesti

06.15 – Jutarnji džuboks, zabavni program

06.30 – Dobro jutro TK, jutarnji program

09.30 – Jelena, serijski program (r)

10.15 – Top shop

10.30 – Životinjski atlas, dječiji program

10.50 – Maša i medvjed, dječiji program

11.05 – Tik-tak, dječiji program

11.15 – Vikend studio, informativni program (r)

11.50 – Naša mala kuhinja

11.55 – Epp

12.00 – Vijesti

12.05 – Top shop

12.20 – Svjetla pozornice, zabavno-muzički program (r)

13.15 – Sport Klub, sportski program (r)

14.00 – Životinjski atlas, dječiji program

14.30 – Lovci na zmajeve, dječiji program

14.50 – Maša i medvjed, dječiji program

15.00 – Svijet tajni, igrana serija

15.35 – Top shop

– – –    – Pregled programa

16.00 – Dnevnik 1

– – –    – Epp

16.25 – Naša mala kuhinja

16.30 – Hoću kući, informativni program

17.00 – BH veza, informativni program

17.45 – Zdravlje je najpreče

18.00 – Sport 7, sportski  program

18.40 – Maša i medvjed, dječiji program

18.50 – Naša mala kuhinja

18.55 – Epp

19.00 – Dnevnik 2

19.30 – Životinjski atlas, dječiji program

19.50 – Maša i medvjed, dječiji program

20.00 – Epp

20.05 – Jelena, serijski program

20.50 – Vremenska prognoza

20.55 – Epp

21.00 – Podmladi mi tijelo, strani dokumentarni program

21.45 – Pablo Eskobar, igrana serija

22.30 – Sarajevdisanje, dokumentarno-zabavni program

23.00 – Alhemija Balkana, zabavno-dokumentarni program

23.30 – Dnevnik 2, informativni program (r)

00.00 – Evropa u fokusu, informativni program

00.30 – Glas Amerike, informativni program

01.00 – Pregled programa za utorak

UTORAK, 17.10.2017:

06.00 – Najava programa

06.05 – Iz dana u dan…

06.10 – Vijesti

06.15 – Jutarnji džuboks, zabavni program

06.30 – Dobro jutro TK, jutarnji program

09.30 – Jelena, serijski program (r)

10.15 – Top shop

10.30 – Zdravlje je najpreče (r)

10.45 – Životinjski atlas, dječiji program

11.05 – Maša i medvjed, dječiji program

11.10 – Tik-tak, dječiji program

11.15 – Glas Amerike, informativni program (r)

11.50 – Naša mala kuhinja

11.55 – Epp

12.00 – Vijesti

12.05 – Top shop

12.20 – Sport 7, sportski program (r)

13.00 – Hoću kući, informativni program (r)

13.30 – Evropa u fokusu, informativni program (r)

14.00 – Životinjski atlas, dječiji program

14.40 – Lovci na zmajeve, dječiji program

14.50 – Maša i medvjed, dječiji program

15.00 – Svijet tajni, igrana serija

15.30 – Top shop

– – –    – Pregled programa

16.00 – Dnevnik 1

– – –    – Epp

16.30 – Eko sat, informativni program

17.00 – BH veza, informativni program

17.45 – O bosanskom na bosanskom

17.50 – Putovi, dokum. program

18.00 – Putokaz, obrazovni program

18.40 – Maša i medvjedm dječiji program

18.50 – Naša mala kuhinja

18.55 – Epp

19.00 – Dnevnik 2

19.30 – Životinjski atlas, dječiji program

19.50 – Maša i medvjed, dječiji program

20.00 – Epp

20.05 – Jelena, serijski program

20.50 – Vremenska prognoza

20.55 – Epp

21.00 – Podmladi mi tijelo, strani dokumentarni program

21.45 – Pablo Eskobar, igrana serija

22.30 – Portret autora, zabavno-dokumentarni program

23.00 – Alhemija Balkana, dokumentarno-zabavni program

23.30 – Dnevnik 2, informativni program (r)

00.00 – Liberty TV, informativni program

00.30 – Glas Amerike, informativni program

01.00 – Pregled programa za srijedu

SRIJEDA, 18.10.2017:

06.00 – Najava programa

06.05 – Iz dana u dan…

06.10 – Vijesti

06.15 – Jutarnji džuboks, zabavni program

06.30 – Dobro jutro TK, jutarnji program

09.30 – Jelena, serijski program (r)

10.15 – Top shop

10.30 – O Bosanskom na Bosanskom (r)

10.45 – Životinjski atlas, dječiji program

11.05 – Maša i medvjed, dječiji program

11.10 – Tik-tak, dječiji program

11.15 – Glas Amerike, informativni program (r)

11.50 – Naša mala kuhinja

11.55 – Epp

12.00 – Vijesti

12.05 – Top shop

12.20 – Putokaz, obrazovni program (r)

13.00 – Eko sat, informativni program (r)

13.30 – Liberty TV, informativni program (r)

14.00 – Životinjski atlas, dječiji program

14.40 – Lovci na zmajeve, dječiji program

14.50 – Maša i medvjed, dječiji program

15.00 – Svijet tajni, igrana serija

15.30 – Top shop

– – –    – Pregled programa

16.00 – Dnevnik 1

– – –    – Epp

16.30 – Zelena karta, informativni program

17.00 – BH veza, informativni program

17.45 – Zdravlje je najpreče

18.00 – U službi zdravlja, informativni  program

18.40 – Maša i medvjed, dječiji program

18.50 – Naša mala kuhinja

18.55 – Epp

19.00 – Dnevnik 2

19.30 – Životinjski atlas, dječiji program

19.50 – Maša i medvjed, dječiji program

20.00 – Epp

20.05 – Jelena, serijski program

20.50 – Vremenska prognoza

20.55 – Epp

21.00 – Podmladi mi tijelo, strani dokumentarni program

21.45 – Pablo Eskobar, igrana serija

22.30 – Rondo, sportski program

23.00 – Alhemija Balkana, zabavno-dokumentarni program

23.30 – Dnevnik 2, informativni program (r)

00.00 – Perspektiva, informativni program

00.30 – Glas Amerike, informativni program

01.00 – Pregled programa za  četvrtak

ČETVRTAK, 19.10.2017:

06.00 – Najava programa

06.05 – Iz dana u dan…

06.10 – Vijesti

06.15 – Jutarnji džuboks, zabavni program

06.30 – Dobro jutro TK, jutarnji program

09.30 – Jelena, serijski program (r)

10.15 – Top shop

10.30 – Zdravlje je najpreče (r)

10.45 – Životinjski atlas, dječiji program

11.05 – Maša i medvjed, dječiji program

11.10 – Tik-tak, dječiji program

11.15 – Glas Amerike, informativni program (r)

11.50 – Naša mala kuhinja

11.55 – Epp

12.00 – Vijesti

12.05 – Top shop

12.20 – U službi zdravlja, informativni program (r)

13.00 – Zelena karta, informativni program (r)

13.30 – Rondo, sportski program (r)

14.00 – Životinjski atlas, dječiji program

14.30 – Lovci na zmajeve, dječiji program

14.50 – Maša i medvjed, dječiji program

15.00 – Svijet tajni, igrana serija

15.30 – Top shop

– – –    – Pregled programa

16.00 – Dnevnik 1

– – –    – Epp

16.30 – Agro kanal, informativni program

17.00 – BH veza, informativni program

17.45 – O bosanskom na bosanskom

17.50 – Putovi, dokumentarni program

18.00 – Pozitivna praksa, informativni program

18.40 – Maša i medvjed, dječiji program

18.50 – Naša mala kuhinja

18.55 – Epp

19.00 – Dnevnik 2

19.30 – Životinjski atlas, dječiji program

19.50 – Maša i medvjed, dječiji program

20.00 – Epp

20.05 – Jelena, serijski program

20.50 – Vremenska prognoza

20.55 – Epp

21.00 – Podmladi mi tijelo, strani dokumentarni program

21.45 – Hanibal, igrana serija

22.30 – Dnevnici II Svjetskog rata, strani dokumentarni program

23.30 – Dnevnik 2, informativni program (r)

00.00 – Ritam Balkana, zabavno-dokumentarni program

00.30 – Glas Amerike, informativni program

01.00 – Pregled programa za petak

PETAK, 20.10.2017:

06.00 – Najava programa

06.05 – Iz dana u dan…

06.10 – Vijesti

06.15 – Jutarnji džuboks, zabavni program

06.30 – Dobro jutro TK, jutarnji program

09.30 – Jelena, serijski program (r)

10.15 – Top shop

10.30 – O Bosanskom, na Bosanskom (r)

10.45 – Životinjski atlas, dječiji program

11.05 – Maša i medvjed, dječiji program

11.10 – Tik-tak, dječiji program

11.15 – Glas Amerike, informativni program (r)

11.50 – Naša mala kuhinja

11.55 – Epp

12.00 – Vijesti

12.05 – Top shop

12.20 – Pozitivna praksa, informativni program (r)

13.00 – Agro kanal, informativni program (r)

13.30 – Perspektiva, informativni program (r)

14.00 – Životinjski atlas, dječiji program

14.30 – Vjerski program

15.00 – Svijet tajni, igrana serija

15.30 – Top shop

– – –    – Pregled programa

16.00 – Dnevnik 1

– – –    – Epp

16.30 – Povratak, informativni program

17.00 – BH veza, informativni program

17.45 – Zdravlje je najpreče

18.00 – Sofra, zabavni program

18.40 – Maša i medvjed, dječiji program

18.50 – Naša mala kuhinja

18.55 – Epp

19.00 – Dnevnik 2

19.30 – Životinjski atlas, dječiji program

19.50 – Maša i medvjed, dječiji program

20.00 – Epp

20.05 – Jelena, serijski program

20.50 – Vremenska prognoza

20.55 – Epp

21.00 – Podmladi mi tijelo, strani dokumentarni program

21.45 – Hanibal, igrana serija

22.30 – Grof Monte Kristo, film

Dantes je 14 godina zatočen na ostrvu koje je pretvoreno u zatvor. Dok tamo boravi smišlja osvetu protiv onih koji su ga izdali. Uz pomoć još jednog zatočenika, Dantes uspjeva da pobjegne sa ostrva i transformiše se u bogatog grofa Monte Krista…

00.00 – Dnevnik 2, informativni program (r)

00.30 – Glas Amerike, informativni program

01.00 – Pregled programa za subotu

SUBOTA, 21.10.2017:

06.00 – Najava programa

06.05 – Iz dana u dan…

06.10 – Vijesti

06.15 – Divlji u srcu, serijski  program

07.00 – Na selu na sijelu, zabavno-dokumentarni program (r)

07.55 – Naša mala kuhinja

08.00 – Sofra, zabavni program

08.45 – Pečat u vremenu, dokumentarni program

09.15 – Turistička patrola, zabavni program

09.45 – Alhemija Balkana, dokumentarno-zabavni program (r)

10.15 – Top shop

10.30 – Zdravlje je najpreče (r)

10.45 – Životinjski atlas, dječiji program

11.05 – Maša i Medvjed, dječiji program

11.10 – Tik-tak, dječiji program

11.15 –            Glas Amerike, informativni program (r)

11.50 – Naša mala kuhinja

11.55 – Epp

12.00 – Vijesti

12.05 – Top shop

12.20 – Povratak, informativni program (r)

12.50 – Hoću kući, dokumentarni program (r)

13.15 – Lopta, dokumentarni program

14.00 – Pjesmom o Bosni, kulturno-zabavni program (r)

15.30 – Top  shop

15.55 – Naša mala kuhinja

– – –    – Pregled programa

16.00 – Dnevnik 1

– – –    – Epp

16.15 – Znanstveni forum, obrazovni program

16.45 – Živjeti islam, dokumentarni program

17.15 – Orbis, magazin

17.45 – Iz ljubavi prema domaćem, zabavni program

18.15 – Hod vijekova, dokumentarni program

18.45 – Crtani film

18.50 – Naša mala kuhinja

18.50 – Epp

19.00 – Dnevnik 2

19.30 – Životinjski atlas, dječiji program

19.50 – Maša i medvjed, dječiji program

20.00 – Epp

20.05 – Pjesmom o Bosni, kulturno-zabavni program

– – –    – Vremenska prognoza

– – –    – Epp

21.30 – Mirno teče Don, film

Nakon što se zaljubi u preksrasnu ženu, ruski vojnik pozvan je da služi domovini koja se polako raspada zahvaćena građanskim ratom… Film temeljen na knjizi ruskog pisca Mikhail Sholokhov, koji je za ovo djelo nagrađen Nobelovom nagradom za književnost.

00.30 – Koncerti zvijezda, muzički program

01.30 – Dnevnik 2 (r)

02.00 – Vikend studio, informativni program

02.30 – Pregled programa za nedjelju

NEDJELJA, 22.10.2017:

06.00 – Najava programa

06.05 – Iz dana u dan….

06.10 – Vijesti

06.15 – Divlji u srcu, serijski program

07.00 – Najbolje sa sela, zabavno-dokumentarni program (r)

07.55 – Naša mala kuhinja (r)

08.00 – Bosna u sevdahu, zabavno-muzički program (r)

09.00 – Naša mala kuhinja (r)

09.05 – Agro kanal, informativni program (r)

09.35 – Naša mala kuhinja (r)

09.45 – Alhemija Balkana, dokumentarno-zabavni program (r)

10.15 – Top shop

10.30 – Životinjski atlas, dječiji program

10.55 – Maša i medvjed, dječiji program

11.00 – Put kroz Liliput, dječiji program

11.30 – Sveznajuće ostrvo, dječiji program

11.50 – Naša mala kuhinja (r)

11.55 – Epp

12.00 – Vijesti

12.05 – Top shop

12.20 – Hod vijekova, dokumentarni program (r)

12.50 – Orbis, magazin (r)

13.15 – Naša mala kuhinja (r)

13.20 – Pablo Eskobar, igrana serija (r)

15.35 – Top shop

15.50 – Naša mala kuhinja (r)

– – –    – Pregled programa

16.00 – Dnevnik 1

16.15 – Nedjeljom popodne, kulturno-zabavni program

18.00 – Svjetla pozornice, zabavno-muzički program

18.45 – Crtani film

18.50 – Epp

19.00 – Dnevnik 2

19.30 – Životinjski atlas, dječiji program

19.50 – Maša i medvjed, dječiji program

20.00 – Epp

20.05 – Debeljko-istina o Čoperu, strani dokumentarni program

Interesantno, fascinantno, ružno, tužno…ko bi Čoper bio da nije završio kao propalica? Umjetnik? Pjesnik? Slikar? Ili samo propalica? Nikad nećemo saznati. Sirova, jedinstvena ispovijest Marka „Čopera“ Rida o sopstvenom životu. U ovom dokumentarcu, Mark sa gledaocima dijeli surove i brutalno iskrene priče o nasilju, krvi, ljubavi i preživljavanju. Od ustanove za mentalno oboljele, do zloglasnog zatvora Pentridc, H odjeljenje, ovaj dokumentarac od koga pada vilica će ostaviti različite utiske o tome ko u stvari jeste Mark „Čoper“ Rid.

21.30 – Sport Klub, sportski magazin

22.00 – Miranda, humoristička serija

22.30 – Dnevnici II Svjetskog rata, strani dok. program

23.30 – Nedjeljom popodne, kulturno-zabavni program (r)

01.15 – Dnevnik 2 (r)

01.45 – Vikend studio, informativni  program

02.15  – Pregled programa za ponedjeljak

PONEDJELJAK, 23.10.2017:

06.00 – Najava programa

06.05 – Iz dana u dan…

06.10 – Vijesti

06.15 – Jutarnji džuboks, zabavni program

06.30 – Dobro jutro TK, jutarnji program

09.30 – Jelena, serijski program (r)

10.15 – Top shop

10.30 – Životinjski atlas, dječiji program

10.50 – Maša i medvjed, dječiji program

11.05 – Tik-tak, dječiji program

11.15 – Vikend studio, informativni program (r)

11.50 – Naša mala kuhinja

11.55 – Epp

12.00 – Vijesti

12.05 – Top shop

12.20 – Svjetla pozornice, zabavno-muzički program (r)

13.15 – Sport Klub, sportski program (r)

14.00 – Životinjski atlas, dječiji program

14.30 – Šargarepko, dječiji program

14.50 – Maša i medvjed, dječiji program

15.00 – Svijet tajni, igrana serija

15.35 – Top shop

– – –    – Pregled programa

16.00 – Dnevnik 1

– – –    – Epp

16.25 – Naša mala kuhinja

16.30 – Hoću kući, informativni program

17.00 – BH veza, informativni program

17.45 – Zdravlje je najpreče

18.00 – Sport 7, sportski  program

18.40 – Maša i medvjed, dječiji program

18.50 – Naša mala kuhinja

18.55 – Epp

19.00 – Dnevnik 2

19.30 – Životinjski atlas, dječiji program

19.50 – Maša i medvjed, dječiji program

20.00 – Epp

20.05 – Jelena, serijski program

20.50 – Vremenska prognoza

20.55 – Epp

21.00 – Tajna života, strani dokumentarni program

21.45 – Pablo Eskobar, igrana serija

22.30 – Sarajevdisanje, dokumentarno-zabavni program

23.00 – Alhemija Balkana, zabavno-dokumentarni program

23.30 – Dnevnik 2, informativni program (r)

00.00 – Evropa u fokusu, informativni program

00.30 – Glas Amerike, informativni program

01.00 – Pregled programa za utorak

UTORAK, 24.10.2017:

06.00 – Najava programa

06.05 – Iz dana u dan…

06.10 – Vijesti

06.15 – Jutarnji džuboks, zabavni program

06.30 – Dobro jutro TK, jutarnji program

09.30 – Jelena, serijski program (r)

10.15 – Top shop

10.30 – Zdravlje je najpreče (r)

10.45 – Životinjski atlas, dječiji program

11.05 – Maša i medvjed, dječiji program

11.10 – Tik-tak, dječiji program

11.15 – Glas Amerike, informativni program (r)

11.50 – Naša mala kuhinja

11.55 – Epp

12.00 – Vijesti

12.05 – Top shop

12.20 – Sport 7, sportski program (r)

13.00 – Hoću kući, informativni program (r)

13.30 – Evropa u fokusu, informativni program (r)

14.00 – Životinjski atlas, dječiji program

14.40 – Šargarepko, dječiji program

14.50 – Maša i medvjed, dječiji program

15.00 – Svijet tajni, igrana serija

15.30 – Top shop

– – –    – Pregled programa

16.00 – Dnevnik 1

– – –    – Epp

16.30 – Eko sat, informativni program

17.00 – BH veza, informativni program

17.45 – O bosanskom na bosanskom

17.50 – Putovi, dokum. program

18.00 – Putokaz, obrazovni program

18.40 – Maša i medvjedm dječiji program

18.50 – Naša mala kuhinja

18.55 – Epp

19.00 – Dnevnik 2

19.30 – Životinjski atlas, dječiji program

19.50 – Maša i medvjed, dječiji program

20.00 – Epp

20.05 – Jelena, serijski program

20.50 – Vremenska prognoza

20.55 – Epp

21.00 – Tajna života, strani dokumentarni program

21.45 – Pablo Eskobar, igrana serija

22.30 – Portret autora, zabavno-dokumentarni program

23.00 – Alhemija Balkana, dokumentarno-zabavni program

23.30 – Dnevnik 2, informativni program (r)

00.00 – Liberty TV, informativni program

00.30 – Glas Amerike, informativni program

01.00 – Pregled programa za srijedu

SRIJEDA, 25.10.2017:

06.00 – Najava programa

06.05 – Iz dana u dan…

06.10 – Vijesti

06.15 – Jutarnji džuboks, zabavni program

06.30 – Dobro jutro TK, jutarnji program

09.30 – Jelena, serijski program (r)

10.15 – Top shop

10.30 – O Bosanskom na Bosanskom (r)

10.45 – Životinjski atlas, dječiji program

11.05 – Maša i medvjed, dječiji program

11.10 – Tik-tak, dječiji program

11.15 – Glas Amerike, informativni program (r)

11.50 – Naša mala kuhinja

11.55 – Epp

12.00 – Vijesti

12.05 – Top shop

12.20 – Putokaz, obrazovni program (r)

13.00 – Eko sat, informativni program (r)

13.30 – Liberty TV, informativni program (r)

14.00 – Životinjski atlas, dječiji program

14.40 – Šargarepko, dječiji program

14.50 – Maša i medvjed, dječiji program

15.00 – Svijet tajni, igrana serija

15.30 – Top shop

– – –    – Pregled programa

16.00 – Dnevnik 1

– – –    – Epp

16.30 – Zelena karta, informativni program

17.00 – BH veza, informativni program

17.45 – Zdravlje je najpreče

18.00 – U službi zdravlja, informativni  program

18.40 – Maša i medvjed, dječiji program

18.50 – Naša mala kuhinja

18.55 – Epp

19.00 – Dnevnik 2

19.30 – Životinjski atlas, dječiji program

19.50 – Maša i medvjed, dječiji program

20.00 – Epp

20.05 – Jelena, serijski program

20.50 – Vremenska prognoza

20.55 – Epp

21.00 – Tajna života, strani dokumentarni program

21.45 – Pablo Eskobar, igrana serija

22.30 – Rondo, sportski program

23.00 – Alhemija Balkana, zabavno-dokumentarni program

23.30 – Dnevnik 2, informativni program (r)

00.00 – Perspektiva, informativni program

00.30 – Glas Amerike, informativni program

01.00 – Pregled programa za  četvrtak

 

ČETVRTAK, 26.10.2017:

06.00 – Najava programa

06.05 – Iz dana u dan…

06.10 – Vijesti

06.15 – Jutarnji džuboks, zabavni program

06.30 – Dobro jutro TK, jutarnji program

09.30 – Jelena, serijski program (r)

10.15 – Top shop

10.30 – Zdravlje je najpreče (r)

10.45 – Životinjski atlas, dječiji program

11.05 – Maša i medvjed, dječiji program

11.10 – Tik-tak, dječiji program

11.15 – Glas Amerike, informativni program (r)

11.50 – Naša mala kuhinja

11.55 – Epp

12.00 – Vijesti

12.05 – Top shop

12.20 – U službi zdravlja, informativni program (r)

13.00 – Zelena karta, informativni program (r)

13.30 – Rondo, sportski program (r)

14.00 – Životinjski atlas, dječiji program

14.30 – Šargarepko, dječiji program

14.50 – Maša i medvjed, dječiji program

15.00 – Svijet tajni, igrana serija

15.30 – Top shop

– – –    – Pregled programa

16.00 – Dnevnik 1

– – –    – Epp

16.30 – Agro kanal, informativni program

17.00 – BH veza, informativni program

17.45 – O bosanskom na bosanskom

17.50 – Putovi, dokumentarni program

18.00 – Pozitivna praksa, informativni program

18.40 – Maša i medvjed, dječiji program

18.50 – Naša mala kuhinja

18.55 – Epp

19.00 – Dnevnik 2

19.30 – Životinjski atlas, dječiji program

19.50 – Maša i medvjed, dječiji program

20.00 – Epp

20.05 – Jelena, serijski program

20.50 – Vremenska prognoza

20.55 – Epp

21.00 – Tajna života, strani dokumentarni program

21.45 – Hanibal, igrana serija

22.30 – Dnevnici II Svjetskog rata, strani dokumentarni program

23.30 – Dnevnik 2, informativni program (r)

00.00 – Ritam Balkana, zabavno-dokumentarni program

00.30 – Glas Amerike, informativni program

01.00 – Pregled programa za petak

PETAK, 27.10.2017:

06.00 – Najava programa

06.05 – Iz dana u dan…

06.10 – Vijesti

06.15 – Jutarnji džuboks, zabavni program

06.30 – Dobro jutro TK, jutarnji program

09.30 – Jelena, serijski program (r)

10.15 – Top shop

10.30 – O Bosanskom, na Bosanskom (r)

10.45 – Životinjski atlas, dječiji program

11.05 – Maša i medvjed, dječiji program

11.10 – Tik-tak, dječiji program

11.15 – Glas Amerike, informativni program (r)

11.50 – Naša mala kuhinja

11.55 – Epp

12.00 – Vijesti

12.05 – Top shop

12.20 – Pozitivna praksa, informativni program (r)

13.00 – Agro kanal, informativni program (r)

13.30 – Perspektiva, informativni program (r)

14.00 – Životinjski atlas, dječiji program

14.30 – Vjerski program

15.00 – Svijet tajni, igrana serija

15.30 – Top shop

– – –    – Pregled programa

16.00 – Dnevnik 1

– – –    – Epp

16.30 – Povratak, informativni program

17.00 – BH veza, informativni program

17.45 – Zdravlje je najpreče

18.00 – Sofra, zabavni program

18.40 – Maša i medvjed, dječiji program

18.50 – Naša mala kuhinja

18.55 – Epp

19.00 – Dnevnik 2

19.30 – Životinjski atlas, dječiji program

19.50 – Maša i medvjed, dječiji program

20.00 – Epp

20.05 – Jelena, serijski program

20.50 – Vremenska prognoza

20.55 – Epp

21.00 – Tajna života, strani dokumentarni program

21.45 – Hanibal, igrana serija

22.30 – Izgubljeni prtljag, film

00.00 – Dnevnik 2, informativni program (r)

00.30 – Glas Amerike, informativni program

01.00 – Pregled programa za subotu