Uhapšeni pljačkaši “Binga” u Bugojnu

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova SBK i Federalne uprave uhapsili su najmanje tri osobe, osumnjičene da su opljačkale tržni centar “Bingo” u Bugojnu i Sarajevu, nezvanično saznaje Avaz.ba.

Dodaju da se istraga nastavlja na rasvjetljavanju ovih krivičnih djela.

Zbog opsežnosti akcije policijski izvori ne žele davati više podataka i dodaju da će detaljnije informacije dati tokom dana.

Podsjećamo U Bugojnu je u večernjim satima 10. decembra opljačkan Tržni centar “Bingo”.

Pljačka se dogodila u trenucima kada se, kao i svake nedjelje, završava radni dan u ovom veoma posjećenom tržnom centru.

Ušli su na jedan od stražnjih ulaza u objekat u trenucima kada se predavao pazar.

Izvele su je četiri maskirane osobe naoružane automatskim puškama i obučene u policijske uniforme.

Pripadnici PS Bugojno blokirali su sve izlaze iz grada. Uviđaj vrše pripadnici sektora kriminalističke policije.

Za sada nije poznat iznos novca koji je otuđen.

Dijeliti

RTVTK aplikaciju za Android telefone možete preuzeti na Google Play trgovini:

Izdvojeno

TV RASPORED

Pročitajte...